מאגר ידע מג'נטו

שחזור אתר מג'נטו מגיבוי

שחזור אתר מג'נטו כולל את שחזור כל חשבון האחסון שלכם. היה וביצעתם שינוי כלשהו באתר מתאריך הגיבוי האוטומטי האחרון ועד לרגע השחזור, שינויים ועדכונים אלו לא יבואו לידי ביטוי בשחזור. שחזור החשבון ידרוס גם את כל השינויים בתיבות המייל החל מתאריך הגיבוי שבחרתם (במצב בו תיבות הדוא"ל שלכם מנוהלות דרך שרת האחסון ולא למשל דרך Google Apps). מדריך זה של Jetmag אחסון אתרים נועד להסביר כיצד משחזרים אתר מג'נטו  מגיבוי אוטומטי.
 
ניכנס לפאנל ניהול אחסון  מג'נטו - cPanel. בקטגורייה Jetbackup נלחץ על Full Account Backup:
שחזור אתר ג'ומלה מגיבוי 
 
 
 
נקבל את העמוד:
שחזור אתר ג'ומלה מגיבוי 
 
 
 
עמוד זה מציג את סדרת הגיבויים האוטומטיים האחרונים שבוצעו על ידי מערכת Jetbackup. כעת, על מנת לשחזר את האתר, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את התאריך (בדרך כלל התאריך הקרוב ביותר לתאריך היום) שאותו תרצו לשחזר ולהקיש על הקישור Restore המקביל לתאריך הרצוי לקבלת ההודעה הבאה:
שחזור אתר ג'ומלה מגיבוי 
 
 
 
בחלונית זו יש לאשר באמצעות סימן V את האזהרה לגבי דריסת שינויים ועדכונים באתר ובתיבות המייל באמצעות שחזור לתאריך שבחרתם. כמו כן תוכלו להזין כתובת אימייל לקבלת הודעה שהשחזור הסתיים וכמובן - על מנת לבצע את השחזור, ללחוץ על לחצן Restore. לאחר מכן יוצג העמוד הבא המציין את הסטטוס:
שחזור אתר ג'ומלה מגיבוי 
 
 
 
תהליך שחזור חשבונכם החל וכעת מתבצע. משך השחזור תלוי בנפח אתר המג'נטו שלכם וככל שנפחו גדול יותר, כך יארך משך השחזור.
 
לתשומת לבכם: בתהליך השחזור, יוצרת המערכת את חשבונכם מחדש ולכן לא תראו שינוי בסטטוס השחזור. לאחר כ-30 דקות מתחילת השחזור יש לבצע יציאה מ- CPANEL וכניסה מחודשת ולבדוק את סטטוס השחזור.
 
 
 
בתום התהליך, יציג העמוד את הגיבויים הקיימים עבורכם ללא אינדיקציה לגבי סטטוס השחזור:
שחזור אתר ג'ומלה מגיבוי
 
 
תוכלו לבדוק את השחזור באמצעות כניסה לאתר ובדיקה כי כל המערכות בו פועלות באופן תקין.