מאגר ידע מג'נטו

שחזור בסיס נתונים לאתר מג'נטו

אחסון אתרים מג'נטו חייב לקחת בחשבון את הצורך של בעלי האתרים המאחסנים אצלו את אתריהם, לקבל שירות גיבוי אוטומטי של בסיס הנתונים וכן, אפשרות לשחזור מהיר וידידותי של בסיס הנתונים. אחסון מג'נטו של Jetmag מתמחה באחסון מג'נטו ולפיכך פיתחו חברת Jetmag ומתחזקים מערכת גיבוי אוטומטי של בסיס הנתונים ואפשרות לשחזר את בסיס הנתונים בכל עת לאחד מתאריכי הגיבוי. אחסון מג'נטו איכותי כמו של Jetmag מאפשר לכם שקט נפשי בידיעה שבסיס הנתונים של אתר המג'נטו שלכם מגובה ובאפשרותכם לשחזר אותו בכל זמן.
 
מדריך זה של Jetmag אחסון אתרים יסביר כיצד משחזרים בסיס נתונים באחסון מג'נטו של Jetmag.
 
 
במערכת ניהול אחסון מג'נטו CPANEL, בקטגורייה Jetbackup נלחץ על Database Backups:
שחזור בסיס נתונים לאתר ג'ומלה 
 
 
 
נקבל דף אשר מציג את רשימת הגיבויים האוטומטיים שבוצעו באחסון מג'נטו של Jetmag. הנתונים המרכזיים אליהם צריך לשים לב בדף זה הינם: תאריכי יצירת הגיבויים, נפח בסיס הנתונים שגובו ובסמוך לכל שורה – קישור Restore המשמש לשחזור בסיס הנתונים שנבחר:
שחזור בסיס נתונים לאתר ג'ומלה 
 
 
 
לחיצה על קישור Restore בשורת גיבוי בסיס הנתונים הרצוי תציג את החלונית הפנימית:
שחזור בסיס נתונים לאתר ג'ומלה 
 
 
 
 
בחלונית זו נאשר ב- V את העובדה שברור לנו כי שחזור בסיס הנתונים ידרוס את בסיס הנתונים הקיים באתר. כמו כן, נוכל להזין כתובת אימייל אליה נקבל הודעה שהשחזור הסתיים. הקשה על לחצן Restore תפעיל את שחזור בסיס הנתונים ולאחר מכן יוצג העמוד:
 שחזור בסיס נתונים לאתר ג'ומלה
 
 
 
עמוד זה מציין שתהליך שחזור בסיס הנתונים החל. משך השחזור תלוי בנפח בסיס הנתונים של אתר המג'נטו וככל שנפחו גדול יותר, כך יארך משך השחזור.
 
לתשומת לבכם: בתהליך השחזור, יוצרת המערכת את בסיס הנתונים מחדש ולכן לא תראו שינוי בסטטוס השחזור. לאחר כ-30 דקות מתחילת השחזור יש לבצע רענון או יציאה מ- CPANEL וכניסה מחודשת ולבדוק את סטטוס השחזור. 
 
 
 
בתום התהליך, יציג המסך את הגיבויים הקיימים עבורכם ללא אינדיקציה לגבי סטטוס שחזור בסיס הנתונים:
שחזור בסיס נתונים לאתר ג'ומלה