אחסון אתרים מג'נטו בישראל

אחסון אתרים מג'נטו בישראלאתרי מג'נטו בעלי קהל יעד שאיננו ישראלי, יאוחסנו על פי רוב, בשרתי אחסון אתרים בחו"ל לעומת אתרי מג'נטו אשר קהל היעד שלהם בישראל - יאוחסנו בשרתי אחסון אתרים בישראל. קיימים לאחסון אתרי מג'נטו בישראל יתרונות רבים ובמאמר זה נסקור אותם.
 

אנו ממליצים על אחסון אתרי מג'נטו בישראל מהסיבות להלן: 

טעינה מהירה יותר של אתר מג'נטו

אחסון מג'נטו בישראל שונה מאחסון מג'נטו בחו"ל בהיבט מהירות תעבורת המידע משרת האינטרנט עליו מאוחסן האתר, לגולש באותו אתר. אתרי מג'נטו המאוחסנים בשרתי אינטרנט מחוץ לישראל יעבירו את המידע מאתר המג'נטו לגולש בישראל תוך מעבר בין מספר צמתי מידע, כך שיקח למידע זמן רב יותר להגיע לגולש בישראל. לעומת זאת, שרת אינטרנט הממוקם בישראל יעביר את המידע באתר לגולש בישראל במהירות גבוהה יותר, היות והמידע אינו עובר דרך צמתים עד הגעתו לגולש באתר.
 

אופטימיזציה למנועי חיפוש

גוגל, כמנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם, משתמש בפרמטרים מורכבים לקביעת דירוג אתרי אינטרנט בתוצאות החיפוש שלו. אחד הפרמטרים לקביעת דירוג האתר הינו בזיהוי המיקום הגיאוגרפי של שרת האינטרנט בו מאוחסן האתר, ביחס לשפת האתר וקהל היעד שלו. באופן זה, מסוגל גוגל לקבוע כי אתר מג'נטו בעברית המאוחסן בארה"ב, מיועד לגולשים בעברית אשר נמצאים פיזית בארה"ב. מצב זה עלול להביא לכך כי אתר המג'נטו יזכה לדירוג גבוה במנוע החיפוש של גוגל בארה"ב (google.com), אך לעומת זאת, לדירוג נמוך יותר במנוע גוגל בישראל (google.co.il). אחסון מג'נטו בישראל מציין עבור גוגל כי האתר בעברית מיועד לגולשים בישראל ועובדה זו יכולה לסייע רבות להעלאת הדירוג של האתר בגוגל בישראל (google.co.il).
 

תמיכה טכנית ושירות לקוחות

אחסון אתרי מג'נטו בחו"ל מחייב את בעלי האתר לשלוט באנגלית בכלל ובאנגלית טכנית בפרט, בכל מגע שהוא עם חברת אחסון האתרים בחו"ל. החל מבירור פרטים לפני רכישת האחסון, דרך הסדרת הנושא הכספי, עד לתמיכה במייל או בצ'אט. היות ולא כולם מסוגלים לרמת אנגלית גבוהה דיה, בייחוד אנגלית טכנית, סביר להניח כי יקשה על בעלי אתרי מג'נטו בישראל להגיע להבנה ויישום הנדרשים לניהול מערך אחסון האתרים שלהם בחו"ל וכתוצאה, ייתכנו כשלים והיעדר ניצול מיטבי של מערך אחסון האתרים בחו"ל. אחסון אתרי מג'נטו בישראל מבטיח תמיכה טכנית מלאה בעברית, החל משלב בחירת חבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכי האתר וצפי הגידול העתידי שלו ועד ניהול שוטף של מערך האחסון ותמיכה טכנית בכל שלב. זהו יתרון חשוב מאד לאחסון מג'נטו בישראל, היות ולמרות שלא נדרשת יכולת טכנית גבוהה או ידע מוקדם לניהול אחסון אתרים, תמיד עולות שאלות ואף בעיות נקודתיות באתרים - להם נדרש פתרון מהיר שלא יכול להתעכב בגלל הבדלי שעות או חוסר הבנה הדדי.
 

קידום שוק אחסון האתרים בישראל

יש לנו אינטרס משותף לקדם עסקים בישראל ולתמוך בהם, בייחוד כאשר מדובר בעסקים שאינם שייכים לטייקוני המשק הישראלי. אחסון מג'נטו בישראל מקדם עסקים מקומיים ומעלה את קרנה של כלכלה כחול לבן בישראל. כבעלי עסקים שאתר האינטרנט שלהם הוא לפעמים לב העסק, כולנו חושבים באופן עסקי בכלל וכיצד לצמצם עלויות בפרט, אולם קהל היעד שלנו הוא בישראל - בדיוק כפי שאנחנו קהל היעד של ספקי אחסון אתרי מג'נטו בישראל. ההון שאנו משקיעים בספקי אחסון אתרי מג'נטו בישראל מתגלגל בסופו של דבר חזרה אלינו, כך שמכל הבחינות עולה תועלת רבה יותר בקבלת שירות מספקי אחסון אתרים בישראל.
 

רשויות המס - זיכוי מע"מ

אחסון מג'נטו בישראל מבטיח ללקוחתיו קבלת חשבונית מס קבלה אשר תוכר כהוצאה במס הכנסה וברשות המע"מ. לעומת זאת, היות וישראלים אינם משלמים מע"מ לגורמים מחוץ לישראל, לא יכולים בעלי אתרים שאתרי המג'נטו שלהם אינם מאוחסנים בישראל, להזדכות על המע"מ. כמו כן, עלול לקרות מצב בו רשות המיסים לא תכיר בחשבונית זרה כחשבונית מוכרת לצרכי מס ובמצב זה לא יכולים בעלי עסקים להצהיר על אחסון אתריהם בחו"ל כהוצאה מוכרת לצרכי מס.