חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - יולי 2018

צרכנים רבים מתחילים לתכנן רכישות החג שלהם באוגוסט! החודש, נציג מספר תוספים אשר מטרתם לסייע לבעלי חנויות מג'נטו להפוך את לקוחות חנות המסחר המקוונת למרוצים יותר ונאמנים יותר כלקוחות חוזרים. כמו כן, תוספים אלו עשויים לשפר המרות למכירות באמצעות מבצעים וטקטיקות קידום מכירות.
 
Refer a Friend - תוסף מג'נטו מבית Aheadworks אשר מאפשר ללקוחות בחנות מג'נטו להזמין חברים לבצע רכישות באמצעות קישור או שיתוף. ככל שהקנייה של החברים גדולה יותר, כך הגמול של הלקוחות גבוה יותר. הרעיון העיקרי של תוסף זה הוא להפוך את פעילות ההפנייה של לקוחות לרווחי הן עבור הלקוחות עצמם והן עבור החנות. אמצעי זה של הפניה ללקוחות מעודד מכירות, הגברת נאמנות הלקוחות, הגברת המודעות למותג ומשיכת לקוחות חדשים. התוסף מאפשר לבעלי חנויות מג'נטו לנהל תגמולים ואת התנאים עבור הקצאת תגמולים. 
 
Gift Wrap - תוסף מג'נטו זה הינו פיתוח של חברת Krish TechnoLabs אשר מאפשר ללקוחות חנות מג'נטו לבחור באריזת מתנה לכל מוצר ולכל אירוע. אספקה פונקציונלית זו יוצרת זרם הכנסות נוסף ומעלה את שביעות הרצון של הלקוחות והפיכתם ללקוחות חוזרים. מנהל חנות מג'נטו יכול להגדיר מתנות ללא הגבלות ועל פי קטגוריות. אריזות המתנה מוצגות בדף המוצר ובדף עגלת הקניות, כך שלקוחות החנות יכולים לבחור באריזת מתנה בכל עת. האריזות מסווגות לפי אירועים, כך שקל לבחור באריזה המתאימה ביותר.
 
Special Promotions Pro - תוסף מג'נטו של Amasty המאפשר לבעלי חנויות מג'נטו ליצור מגוון גדול של מבצעים מיוחדים כגון: "קנה ג'ינס וקבל 50% הנחה על חולצות טריקו", או "שלם 300 ש"ח וקבל הנחה של 50 ש"ח". קידום מכירות מעין זה מגדיל באופן ניכר את שיעורי ההמרה של חנות מג'נטו ומגדיל את הסיכוי להפניית לקוחות לחברים. תוסף זה נותן לבעלי חנות מג'נטו את האפשרות לבנות מערכת הנחות חכמה וזאת, במקום להציע הנחות מדי פעם. התוסף מסייע בניתוח המלאי וביצירת כללי עגלת קניות. ניתן לשלב מאפניים כמו מין, תאריך לידה, אזור משלוח - על מנת לתת פרסים לחתכי לקוחות ייחודיים. למשל: "קנה שעון וקבל 20 ש"ח הנחה על שתי רצונות נוספות - לגברים בעלי יותר מ-30 ימי חברות באתר".
 
Reflektion Site Search - עם תוסף מג'נטו זה של Reflektion Inc, ניתן לספק תוכן מותאם אישית יותר ללקוחות חנות מג'נטו ולשפר את שיעורי ההמרות למכירות. תוסף זה יותר מחדש דירוג של תוצאות חיפוש מוצרים וקטגוריות, על בסיס התנהגויות לקוחות האתר ועל בסיס שאילתות בשפה טבעית. תוסף Reflektion הינו המוביל בתחום פתרונות התאמה אישית בקמעונאות. פלטפורמת חיפוש זו מבוססת AI אשר מבינה את הכוונה של כל לקוח בזמן אמת ומספקת באופן מיידי את התוכן הרלוונטי ביותר עבורו לפי שאילתת החיפוש שלו. בעלי חנויות מג'נטו המבקשים להשתמש בתוסף, נדרשים לפתוח חשבון באתר Reflektion.
 
Trustpilot Reviews - זהו תוסף מג'נטו אשר פותח על ידי Trustpilot, Inc ומאפשר להזמין את לקוחות חנות מג'נטו לשתף ביקורות אודות חווית הקנייה שלהם. התוסף עשוי להגדיל את התנועה באתר מג'נטו וכן, להגדיל את המכירות כאשר הביקורות אודות המוצרים הינן חיוביות (לקוחות נוטים לבצע קנייה לאחר קריאת ביקורות חיוביות). ניתן לשתף את הביקורות ברשתות החברתיות בקליק אחד. Trustpilot.com הינה קהילה לביקורת מקוונת העוזרת לצרכנים לקבל החלטות קנייה טובות יותר ומסייעת לעסקים להציג ולהגדיל את השירות שלהם. כל צרכן יכול לכתוב סקירה וכל עסק יכול להזמין את לקוחותיו לשתף ביקורות על החוויות שלהם. עסקים קטנים ובינוניים משתמשים ב- Trustfilot כדי להאיץ את צמיחתם, כאשר חברות ארגוניות גדולות סומכות על הקהילה לשיפור המוניטין של המותג שלהן.