חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - ספטמבר 2018

להלן חמישה פתרונות מצויינים אשר עשויים לשפר את הביצועים של חנות מג'נטו, להגביר את יכולת החשיפה של המוצרים ולהקטין את ההיסוס של הקונים בחנות מג'נטו:
 
Wordpress Integrated Search - תוסף מג'נטו של חברת DCKAP. וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן מקוונת בקוד פתוח אשר מיועדת למגוון רחב של אתרים החל באתרי אינטרנט פשוטים, בלוגים, פורטלים מורכבים ואתרים ארגוניים / יישומים. על פי דו"ח של MineStudy.com, שמונים ואחד אחוזים מהקונים עורכים חקר שוק מקוון לפני שהם מבצעים רכישה. קמעונאים מקוונים הבינו כי בלוגים הם דרך מצוינת למשוך לקוחות חדשים ולחשוף בפניהם את המוצרים שלהם. תוסף החיפוש המשולב של וורדפרס מפרט את המוצרים שהלקוח חיפש ואת הבלוגים הקשורים אליו. בלוגים אלו מסייעים ללקוחות לקבל החלטות מושכלות לגבי ביצוע רכישה. בלוגים אינפורמטיביים עשויים גם למנוע נטישת עגלות קניות. ללקוחות מג'נטו מוצע תוסף חיפוש וורדפרס כרכישה חד פעמית ויש צורך באתר וורדפרס נפרד לצורך שילוב וורדפרס עם מג'נטו. התוסף משלב תוצאות חיפוש וורדפרס עם תוצאות מוצרי חנות מג'נטו. וורדפרס יכול להיות תיקיה נפרדת או בתוך תיקיית משנה של מג'נטו. מג'נטו ווורדפרס יכולים לחלוק את אותו בסיס נתונים או יש בסיסי נתונים נפרדים. ניתן להשבית את תוצאות החיפוש של וורדפרס ולהציג רק את ההצעות והתוצאות של מוצרי חנות מג'נטו.
 
Tracking Number Import Module - תוסף מג'נטו זה הינו פיתוח של חברת XTENTO. ייבוא עדכוני סטטוס ההזמנה ומספרי מעקב מקבצי CSV או XML לתוך מג'נטו מעולם לא היה קל יותר. באמצעות מודול ייבוא מספר מעקב על ידי XTENTO יכולים בעלי חנויות מג'נטו לייבא חשבוניות, משלוחים ומעקב נתונים לתוך מג'נטו באופן אוטומטי לחלוטין. תוסף זה מספק יכולות לייבוא חשבוניות והזמנות, לבצע תשלום מקוון (לחייב כרטיסי אשראי), ליידע את הלקוח שכרטיסו חוייב, לשלוח את ההזמנה, להוסיף מספר מעקב, להודיע ללקוח שההזמנה שלו נשלחה והכל - באופן אוטומטי מבלי דרישה לביצוע פעולות ידניות.
 
Data Feed Generator - תוסף מג'נטו חדש מבית Plumrocket Inc. תוסף זה הינו מחולל עדכוני נתונים המאפשר לבעלי חנויות מג'נטו ליצור מספר בלתי מוגבל של DataFeeds עבור רשתות שותפים, קוראי RSS, אתרי אינטרנט להשוואות מחירים וכדומה. באמצעות תוסף זה יכולים בעלי חנויות מג'נטו להגדיל את פוטנציאל המכירות של אתרי מג'נטו, להעלות את דירוג האתר בגוגל ולשפר את החשיפה למוצרי החנות המקוונת על ידי הגדלת התנועה לאתר החנות. התוסף מאפשר הגדרה של פורמט נתונים מותאם אישית וכן, מאפשר יצירת מספר בלתי מוגבל של הזנות נתונים והזנות נתונים חדשות על פי דרישה.
 
Fastly CDN - תוסף מג'נטו של חברת Fastly Inc. תוסף Fastly הינו למעשה פלטפורמת ענן המספקת שירותי אבטחה ושליחת מידע ברשת, עבור ביצועים מהירים יותר שח אתרי מג'נטו. התוסף מחליף את המטמון המקורי של מג'נטו ומפזר את נתוני המטמון על פני פלטפורמת Fastly המפוזרת ברחבי העולם. נוסף על היותה השותף הראשון של מג'נטו עבור רשתות העברת תוכן (CDN), חברת Fastly נבחרה גם להיות חלק ממערך הטכנולוגיה של Magento Enterprise Cloud Edition. בעלי חנויות מג'נטו משקיעים משאבים רבים לבניית החנות המקוונת ויש לציין כי תוסף Fastly משפר באופן ניכר את חווית הרכישה של לקוחות החנות, בזכות תנועה מהירה יותר וחלקה יותר של מרכיבי חנות מג'נטו: מלאי מדוייק של מוצרי החנות, נתוני תמחור רבי ערוצים, ספיגה של פיקים גבוהים בתעבורת האתר, זמינות מלאה של האתר אפילו בתקופות של מכירות שיא וכן, הגנת אתרי מג'נטו מפני מתקפות DDos.
 
Algolia Instant Search - זהו תוסף מג'נטו אשר פותח על ידי חברת Algolia. תוסף Algolia הינו מנוע חיפוש בתוך אתר מג'נטו, אשר מחליף את מנוע החיפוש הפנימי המופעל כברירת מחדל של מג'נטו. חיפוש Algolia מחבר את המשתמשים עם מה שחשוב להם למצוא באתר. תוסף החיפוש מבצע השלמה אוטומטית להצגת תוצאות מיידיות. יש לציין כי חיפוש ממוקד בחנות מג'נטו עשוי להגדיל את שיעורי ההמרה לקנייה ואת הכנסות האתר.