חדשות מג'נטו

מג'נטו - עדכון גירסה 2.2.6

עדכון גירסת מג'נטו: מג'נטו בגירסה המעודכנת 2.2.6 כוללת שיפורים באבטחת המוצרים בחנות המקוונת, שיפורי ביצועים ושיפורי פונקציונליות.
 
גירסה 2.2.6 של מג'נטו כוללת שיפורי אבטחה המסייעים בסריקת Scripting בין אתרים, זיוף בקשות ובעיות אבטחה נוספות אשר קשורות בעיקר לפרצות אשר נוצלו על ידי האקרים כדי לגשת מידע אודות לקוחות חנויות מג'נטו, או על מנת להשתלט על פעילויות מנהל המערכת. מומלץ מאד לכל בעלי אתרי מג'נטו לשדרג את גירסת החנות בהקדם האפשרי לגירסת מג'נטו המעודכנת 2.2.6.
 
אחד השיפורים המשמעותיים ביותר הינו בשיטת הקידוד מחדש של קטלוג המוצרים, אשר עבר אופטימיזציה והזמן הממוצע לאינדקס מחדש השתפר ביותר מ -80%. כמו כן, הזמן הדרוש כדי לטעון דפי קטגוריה או מוצר עבור מוצרים שהוגדרו עם תכונות רבות (הכוונה היא למוצרים בעלי למעלה מ- 500 תכונות), הופחת באופן משמעותי. יש לציין כי בגירסה 2.2.6 של מג'נטו, הזמן הדרוש כדי לטעון דף הבית של החנות צומצם במידה ניכרת, כאשר התפריט העליון מכיל קטגוריות רבות (זמן הטעינה עדיין מושפע ממספר הקטגוריות וממבנה התפריט העליון).
 
לאחר עדכון מג'נטו לגירסה 2.2.6, ניתן לראות כי תוכן עגלת הקניות נשאר קבוע גם כאשר דף הקופה נטען שוב ושוב. לפני גירסה 2.2.6, במידה ולקוח טען מחדש את דף הקופה מספר פעמים, קרו מקרים בהם עגלת הקניות רוקנה והלקוח לא הצליח לבצע את ההזמנה (בעיה זו השפיעה בעיקר על חנויות מג'נטו תחת SSL אשר פועלות ב- HTTPS). בנוסף, רענון דף היציאה אינו מוחק עוד את כתובת המשלוח בעת ביצוע Chekout כאורח ולא כמשתמש רשום באתר. השיפור הינו בכך שלפני עדכון גירסת מג'נטו, כאשר עגלת הקניות הופעלה, רענון דף התשלום השפיע על מידע שהוזן לשדות טופס עבור רישום אורחים. שיפור נוסף בחנות מג'נטו הינו בכך שמג'נטו כבר אינה שולחת בקשות כפולות למחיקה כתוצאה מחיבור אינטרנט לא יציב. בעבר, מחיקה מרובה לא מכוונת של מוצרים התרחשה לעתים כתוצאה מחיבור אינטרנט בלתי יציב.
 

עדכון גירסת מג'נטו 2.2.6 כולל:

  • 25 תיקוני אבטחה ו- 10 שיפורים משמעותיים בביצועים.
  • עדכונים ל - Vertex, Amazon Pay, dotmailer ופתרונות משולבים של קלרנה.
  • למעלה מ 150 שיפורים באיכות המוצר, כולל 100 אשר נתרמו על ידי קהילת מג'נטו בעולם.