חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - אוקטובר 2018

אומרים כי הלקוח הוא המלך, אולם כיצד מספקים ללקוח חנות מג'נטו חוויה טובה? קיימים מספר פתרונות המציעים שימוש בתכנים טובים, הנחות מותאמות אישית, דרכים קלות לביצוע תשלומים ועוד. לפניכם מספר תוספי מג'נטו אשר עשויים לשפר באופן ניכר את חווית הקנייה של לקוחות החנות המקוונת:
 
Personal Customer Discount - תוסף מג'נטו מבית חברת Mageworx. לקוחות חנויות מג'נטו כבר עייפו מעוגיות (Cookies) "חוצות שירות" המציעות הנחות קבועות. לקוחות חנויות מג'נטו מצפים לגישה פרטנית בכל הנוגע להנחות, באמצעות יצירת הנחות מותאמות אישית וקודי קופונים עבור לקוחות ספציפיים, בהתבסס על ההתנהגות שלהם באתר ועל סמך היסטוריית הרכישות שביצעו בו. ללא ספק, אופן פעולה זה מוכיח את עצמו כמגדיל את שיעורי ההמרה וככזה המצמצם את תופעת נטישת עגלות הקניות. תוסף מג'נטו זה מציע פונקציונליות אחת פשוטה אך יעילה מאד - בחירה מרובה של לקוחות והקצאת הנחות או קופונים אישיים עבורם ישירות מתוך כרטיסיית לקוחות בפאנל ניהול מג'נטו.
 
Braintree Payments - תוסף מג'נטו זה הינו פיתוח של PayPal. תוסף Braintree מסייע לעסקים בכל הגדלים, מארגונים קטנים עד גדולים, לקבל ולעבד תשלומים במטרה לסייע במיקסום ההזדמנויות העסקיות ולהגדיל את ההכנסות מחנויות מג'נטו. אתרי מג'נטו ברחבי העולם עשויים ליהנות מהטכנולוגיה והתמיכה של Braintree, בנוסף לאמון השותפות על שירות PayPal. תוסף Braintree עושה שימוש בגירסה האחרונה של Braintree SDK וההמלצה של PayPal לכל חנויות המסחר המשתמשות ב- Braintree, הינה לשדרג את התוסף על מנת להפיק את המירב משיפורים רבים ותכונות נוספות כגון Apple Pay ואשראי PayPal. על מנת להשתמש בתוסף, יש לפתוח חשבון Braintree וכן, מומלץ לבדוק עלויות נוספות לעיבוד עסקאות.
 
Sovos Sales Tax Calculations & Filing - תוסף מג'נטו חדש של חברת Sovos Compliance, LLC. ההרחבה של Sovos עבור מג'נטו מספקת שיעורי מס מדויקים בזמן אמת, תוך אוטומציה של הכלת מיסים בארה"ב. ההרחבה מכילה באופן אוטומטי מס מכירה בתוך עגלת הקניות של מג'נטו, בהתאם לפריט והמשלוח. משתמשי מג'נטו יכולים לבחור את השירותים הדרושים להם עדי לעמוד בתקנות ייחודיות של העסק המקוון שלהם. תוסף Sovos לאתרי מג'נטו פותח על מנת לעבד עסקאות מורכבות, לנהל פטורים ממס וכן, בכדי ליצור עבור בית העסק יכולת הפקת דוחות לצורך ביקורות מס. הרחבת Sovos מציעה גמישות מבוססת ענן, אבטחת נתונים וביצועי עסקאות על גבי פלטפורמה אחת וצוות תמיכה ייעודי אשר יענה על כל שאלה או בעיה הכרוכה בשימוש בתוסף. נדרש לפתוח חשבון Sovos לפני התקנת התוסף באתר מג'נטו. מומלץ לבדוק מחירים ועלויות החלים על השירות.
 
Shop by Brand - תוסף מג'נטו פרי פיתוח חברת Aheadworks. לקוחות נותנים אמון במותגים ומותג אמין יכול למכור את עצמו ואת מוצריו. תוסף זה עבור חנויות מג'נטו מאפשר יצירת דפי מותג ייעודיים הכוללים לוגו, תיאור ובאנרים. בעלי חנויות מג'נטו יכולים באמצעות תוסף זה להציג מותגים חדשים ולהגביר בצורה זו את מודעות לקוחות החנות ולאפשר ללקוחות לרכוש את המותגים האהובים עליהם. באמצעות התוסף ניתן ליצור מותגים מתכונות המוצר הזמינות או מתכונות חדשות. כאשר קבוצה של מותגים נוצרת, יכולים בעלי חנות מג'נטו להקצות באופן ידני מוצרים לקבוצת המותג, כאשר דפי המותג וכל רשימת המוצרים השייכים להם יפעלו כמו דף קטלוג רגיל.
 
Review Reminder - תוסף מג'נטו אשר פותח על ידי Mageplaza. ביקורות חיוביות עשויות להיות נכס לבעלי חנות מג'נטו. הן עשויות לתרום רבות להגדלת המכירות ושיעורי ההמרות בחנות המקוונת של מג'נטו. תוסף זה מיועד לשליחת דוא"ל ללקוחות וותיקים של החנות ולהעביר אותם לדף ביקורת על מנת שיוכלו לרשום הערות וביקורת אודות הרכישות שביצעו בחנות. קל ליצור תבניות דוא"ל מותאמות אישית באמצעות התוסף, לשלוח דוא"ל למשתמשים רשומים בלבד (תאימות ל- GDPR) וליצר דוחות סטטוס.