חדשות מג'נטו

מג'נטו - עדכון גירסה 2.3.0

מג'נטו שמחים להודיע כי גירסת מג'נטו החדשה 2.3.0 זמינה כעת לשימוש קהילת מג'נטו. גירסה זו כוללת כלים חדשים המשפרים את חווית המסחר המקוון בחנויות מג'נטו תוך העצמת מפתחי מג'נטו במטרה לאפשר להם לענות על ציפיות ודרישות בעלי אתרי מג'נטו מהר יותר ובקלות רבה יותר.
 

בעלי אתרי מג'נטו המפעילים חנויות מקוונות ברשת יכולים כעת:

  1. לנהל בקלות מלאי במיקומים מרובים, להאיץ את ולשפר את ביצועי הקופה באמצעות מלאי מרובה מקורות. מלאי Multi Source Inventory - MSI מסייע לבעלי חנויות מג'נטו לשפר את היעילות התפעולית על ידי ניהול מלאי במיקומים פיזיים מרובים מתוך פאנל הניהול של אתר מג'נטו: הקצאה של מוצרים וכמויות לכל מקור, כגון מחסנים, חנויות, מרכזי הפצה או משלוחים של צד שלישי. אפילו בעלי חנות מג'נטו עם מקור מלאי יחיד נהנים מ- MSI עם מערכת הזמנות מלאי אשר עוקבת אחר ניכויים ממכירת המוצרים הנמכרים כאשר לקוחות מוסיפים מוצרים לעגלות. כתוצאה מכך, ספירות מלאי מדויקות ועדכון מלאי אמת באתר מג'נטו, עשויים לשפר את שיעור ההמרה.
  2. לבנות ולנהל חוויות קניה במכשירים ניידים ולהוריד את העלות התפעולית באמצעות אפליקציות מתקדמות. השימוש במכשירים חכמים צפוי להגיע ל- 90% מסף פעולות הרשת במהלך שנת 2019. Progressive Web Apps - PWA מאפשר לבעלי חנויות מג'נטו לספק חוויות שימוש טובות הרבה יותר עבור המשתמשים במכשירים ניידים וכך להגדיל ולשפר את שיעורי ההמרה. באמצעות PWA, יכולים בעלי חנויות מג'נטו לספק מסחר מקוון דמוי אפליקציה - מהיר ואמין ובכך גם לשפר את האופטימיזציה של החנות לחיפוש בגוגל.
  3. ליצור דפים חדשים ולעדכן תוכן פי עשר מהר יותר וללא תמיכת אנשי IT, באמצעות "בונה דפים" הזמין בלעדית לבעלי חנויות מג'נטו. חלפו הימים של יצירת דפים וניהול תוכן אתר באמצעות HTML ו- CSS. בונה הדפים - Page Builder זמין כעת עבור חנויות מג'נטו ובאמצעות ממשק אינטואיטיבי של גרור ושחרר, ניתן לבנות ולערוך סוגי תוכן רבים כגון תמונות, וידאו, באנרים, טקסטים ועוד. בונה הדפים עבור מג'נטו מאפשר ליצור דפים חדשים ועשירים במהירות וביעילות ללא עזרה של מפתחי אינטרנט או אנשי IT. בונה הדפים החדש מאפשר גם העשרה של מוצרים וקטגוריות בתכנים שיווקיים, כאשר שילוב המאפיינים של בונה הדפים לתוך דפי האתר הינו קל וידידותי.
  4. לפתח חוויות קנייה מותאמות אישית עבור לקוחות חנויות מג'נטו ולהגביר את ביצועי מג'נטו על ידי אינטגרציות וממשקי API משופרים.
  5. מג'נטו 2.3 כוללת גם שני כלי אימות: Two Factor Authentication ו- Google ReCAPTCHA אשר נועדו להגן על חנויות מג'נטו מפני פריצה.
  6. פונקציונליות חדשה ומורחבת עבור משלוח.
  7. תמיכה נוספת עבור PHP 7.2.