חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - מאי 2019

שוק מג'נטו הינו המרחב העולמי לרכישת תוספי מג'נטו, יישומים ושירותים המרחיבים את אתר המסחר מג'נטו בתכונות חדשות ופונקציונליות חדשה. תוספי מג'נטו מסייעים לשגשוג החנות המקוונת ומספקת חווית קניה של מותגי תוספים חדשניים ומובילים.
 
DHL Express Rates at Checkout - תוסף מג'נטו מקורי של חברת DHL. חברת DHL Express היא מובילה עולמית בתחום המשלוח הבינלאומי. עם מעל ארבעה עשורים של ניסיון במשלוח בינלאומי, תוסף זה זמין ללקוחות עסקיים של DHL Express הפועלים ב -220 מדינות ברחבי העולם. תעריפי DHL Express בסיום הקנייה מאפשרים לבעלי חנות מג'נטו להציג הצעות מחיר בזמן אמת ללקוחות, על סמך פרטי העגלה וכתובת המשלוח שלהם. בעלי חנויות מג'נטו המשתמשים במג'נטו 2.2 ומעלה, ניתן להגדיר את תצוגת המסך גם להצגת תאריך המשלוח המשוער.
 
eBridge Connections ERP Integration - תוסף מג'נטו זה הינו פיתוח של eBridge Connections. תוסף eBridge Connections לחנויות מג'נטו מספק פתרונות ERP רבי עוצמה, מבוססי ענן ופתרונות אינטגרציה חשבונאית הממיינים תהליכים עסקיים חיוניים ומבטלים את הצורך בהזנת נתונים ידנית. פלטפורמת האינטגרציה האוניברסלית eBridge תומכת ביותר מ -30 מערכות ERP וחשבונאות, כולל מוצרים מ- Sage, Microsoft, SAP, NetSuite, Epicor ו- Intuit QuickBooks. מערכת הנהלת חשבונות ושילוב ERP על ידי eBridge Connections מאפשר לבעלי חנויות מג'נטו לבצע הזמנות, לנהל מלאי, מעקב אחר מידע, עדכוני נתוני לקוחות, נתוני מוצרים ועוד.
 
Yotpo Reviews - תוסף מג'נטו חדש של חברת Yopto. תוסף Yotpo הוא ענן שיווקי מסחר עם פתרונות מתקדמים ביותר עבור ביקורות לקוחות, שיווק חזותי, נאמנות, והפניות. עם Yotpo, יכולים בעלי אתרי מג'נטו למנף ביעילות ביקורות וחוות דעת להגדלת האמון והמכירות, לטפח לקוחות נאמנים ולקבל החלטות עסקיות טובות יותר על סמך משוב של לקוחות. חבילת הפתרונות המשולבים של Yopto עבור שיווק תוכן, נאמנות והפניות שנוצרו על ידי משתמשים - מסייעת לבעלי אתרי מג'נטו להאיץ את הצמיחה על ידי הפעלת תמיכה ומיקסום ערך חיי לקוחות. Yotpo משרתת אלפי מותגים והיא שותפה רשמית של פייסבוק וגוגל. התוסף מאפשר לאסוף בקלות במידע המאפשר להציג ללקוחות חנויות מג'נטו ביקורות, תמונות וסרטוני וידאו לאורך כל תהליך הקנייה המקוונת וזאת, במטה לשפר את אמון הלקוח בחנות ולהגדיל את המכירות.
 
FPX CPQ B2B Commerce Integration - תוסף מג'נטו מבית FPX. חברת FPX מכירים את האתגרים העומדים בפני עסקים מקוונים וכבר עוזרים ללקוחות במשך יותר מ -30 שנים. עם הטכנולוגיה הטובה ביותר להגדרת תצורת מחיר (CPQ), התוסף מאפשר לבעלי חנויות מג'נטו להבטיח הצעות מחיר מותאמות אישית ללקוח.
 
Convert Guests To Registered Users - תוסף מג'נטו פרי פיתוח חברת MageModule, LLC. התוסף מהווה הרחבה לאתרי מג'נטו אשר בברירת המחדל כבר מאפשרים ללקוחות "אורחים" להפוך להיות לקוחות רשומים בחנות המקוונת. יחד עם זאת, ברירת המחדל לוקה בחוסרים, כמו למשל הגדרת סיסמא על ידי האורח: מג'נטו קובעת סיסמא אקראית והמשתמש נאלץ לבצע איפוס סיסמא כדי לקבל גישה לחשבון החדש שלו באתר. התוסף מאפשר הזנת סיסמא והלקוח החדש נרשם אוטומטית לחשבון שלו ומנותב אל מרכז השליטה של החשבון.