חדשות מג'נטו

מג'נטו - עדכון גירסה 2.3.3

בתמיכה בצורך של בעלי אתרי מג'נטו באתרים מסחר מקוון מאובטחים ובעלי ביצועים גבוהים, מג'נטו מודיעים כי שוחררה גירסה 2.3.3 של מג'נטו והתיקון החדש לאבטחה בלבד (2.3.2-p2) זמינים כעת להורדה ושימוש חברי הקהילה. גירסת מג'נטו 2.3.3 כוללת מספר שיפורי אבטחה יחד עם שיפורי ביצועים משמעותיים.
 
עדכון מג'נטו לגירסה 2.3.3 משלב שינויים חשובים בשילובי התשלומים המקוריים של מג'נטו, במטרה לעמוד בהנחיות אירופיות חדשות וכן מציג תמיכה ב- PHP 7.3. (תמיכת האבטחה עבור PHP 7.1 מגיעה לסוף חייה!). מומלץ לשדרג את מג'נטו לגירסה 2.3.3 כדי להבטיח שהחנות המקוונת תואמת לרמת האבטחה והביצועים הגבוהה ביותר ושומרת על רמה זו.
 
אבטחה: מג'נטו ממשיכים לחזק את פלטפורמת המסחר ולהקטין את צבר דרישות העדכונים על ידי התמקדות בנושאים קריטיים. מסיבה זו כולל עדכון 2.3.3 של מג'נטו כ- 100 תיקוני אבטחה.
 
ביצועים: זמני טעינה מהירים יותר וחוויית קנייה טובה יותר על ידי הצגת טקסט בזמן שגופני אינטרנט נטענים ברקע ומעבירים פריטי CSS שאינם קריטיים לסוף תור הטעינה. בנוסף, מג'נטו מצמצמים את מספר הבקשות החוזרות לשרת, מה שעוזר להגדיל את התפוקה ולהקטין את צריכת המשאבים. בעזרת שיפורי ביצועים אלו ואחרים, מצליחה מג'נטו לשפר את ציון התובנות ב- Google PageSpeed עד 5 נקודות במקרים מסוימים.
 
איכות: למעלה מ -190 שיפורי איכות בתחומים קריטיים רבים בפלטפורמת החנות המקוונת כגון מודולי המכירה, הקטלוג והקופה.
 

שיפורי מערכת מג'נטו:

מג'נטו מודיעים רשמת על Yotpo כתוספת חדשה לקוד הליבה של המערכת. Yotpo היא פלטפורמה שיווקית למסחר אלקטרוני המסייעת למותגים להניע צמיחה באמצעות פתרונות משולבים לביקורות לקוחות, שיווק חזותי, נאמנות והפניות. עם שילוב זה המותקן מראש, סוחרים באתרי מג'נטו יכולים להפחית את עלויות הפיתוח וזמן היישום על ידי הפעלה חלקה של פתרונות ה- UGC של Yotpo, להתחיל באופן מיידי לאסוף ולהציג תוכן לקוחות ולשמור על יחסי המרה גבוהים מתוך לוח הניהול של מג'נטו.
 
מעקב אחר פעולות ואירועים של משתמשים בפאנל הניהול הינו חלק ממאמצי מג'נטו להבין טוב יותר את חווית המשתמש של מנהל המערכת ולשפר את עיצוב המערכת. לאחר ההתקנה, למשתמש הראשון שנכנס תופיע אפשרות לקבל או לדחות השתתפות בפרויקט המעקב.
 
שיפור בכיסוי ה- API של גרף ה- QL לשילוב תשלומי PayPal, כרטיסי מתנה ופונקציונליות אשראי בחנות המקוונת.
 
תוסף ערוץ המודעות של קניות בגוגל הוא כעת חלק מקוד הליבה של מג'נטו. שילוב זה יאפשר לבעלי חנות מג'נטו להירשם במהירות ולהתחיל למנף את היתרונות של כלי זה, מבלי לדרוש מהם להוריד הרחבה ייעודית.