חדשות מג'נטו

מג'נטו - עדכון גירסה 2.3.4

מג'נטו מודיעים כי גירסה 2.3.4 זמינה כעת להורדה ושימוש קהילת מג'נטו ברחבי העולם. הגירסה האחרונה של מג'נטו קוד פתוח כוללת מספר שיפורי אבטחה, שיפורי ביצועים ושיפורי איכות. מומלץ לשדרג לגירסת מג'נטו העדכנית כדי להבטיח שהחנות המקוונת תואמת לרמת האבטחה והביצועים הגבוהה ביותר.
 
 
יש לציין כי התגלתה שגיאה במהלך תקופת שחרור הגירסה העדכנית של מג'נטו ולכן שוחרר תיקון באמצעות גרסה חדשה. במידה וניגשים לקוד דרך Magento.com, תתקבל גישה רק לגרסאות הנכונות (2.3.5-p1 ו- 2.3.4-p2) אך אם ניגשים לקוד באמצעות Composer יהיה צורך לבקש ידנית את הגרסאות הספציפיות הללו.
 
בנוסף, יש לשים לב כי גם תיקון אבטחה נפרד עבור 2.3.5-p1 שוחרר ויהיה צורך להוריד ולהחיל אותו באתר מג'נטו. כמו כן, עם המהדורה האחרונה של מג'נטו, כל שילובי התשלומים פרט ל- PayPal בוטלו מהקוד ולא יקבלו עוד עדכונים. שינוי זה ישפיע על כל הסוחרים המשתמשים בשילובים אלו. שילובי תשלומים אלה יוסרו לחלוטין מקוד 2.4.0 של מג'נטו ועל בעלי חנויות מסחר מג'נטו לתכנן לעדכן את החנויות המקוונות בהתאם.
 
לבסוף, אינטגרציה של הגנה מפני הונאה של Signifyd אף היא מיושנת ואינה נתמכת יותר. אנו ממליצים להשתמש בתוסף הרשמי אותו ניתן למצוא בהרחבות מג'נטו.