חדשות מג'נטו

הרחבות חדשות לאתרי מג'נטו

אתר ההורדות הרשמי של מג'נטו 2 מציין כי ההרחבות / תוספים למערכת מג'נטו עוברים בדיקה לפני פרסומם לציבור משתמשי מג'נטו - דבר המבטיח לקהילת מג'נטו כי למעלה מ- 1500 תוספים אשר פותחו על ידי כ- 450 מפתחי מג'נטו - מאושרים רשמית לרכישה ושימוש באתרי מג'נטו.
 

SMTP Email Settings

כברירית מחדל, מג'נטו משתמש ב- sendmail של PHP אשר שולח דוא"ל דרך השרת עליו מותקנת המערכת - מצב אשר עלול להביא לכך שהשרת ו/או חנות מג'נטו יכנסו לרשימת ספאם. תוסף זה מאפשר שימוש ב- SMTP של צד שלישי, כך שניתן להשתמש בכל שרת SMTP - Simple Mail Transfer Protocol אמין לצורך שליחת דוא"ל מאתר מג'נטו ללא חשש שהאתר או שרת אחסון האתר יכנסו לרשימת ספאם, למשל שרתי SMTP של גוגל או יאהו, או כל שרת SMTP אמין אחר.
 

ניתוח פעילות מסחרית - Nosto

תוסף זה מסוגל לבצע איסוף מידע בזמן אמת אודות מאות ואלפי נתוני מכירה בחנות מג'נטו. מטרת התוסף היא להביא את מנהלי חנות מג'נטו להתייחס ללקוחות החנות לא כמיספרים אלא כאינדיבידואלים, באמצעות מערכת שיווק רב ערוצים ללא ניצול משאבי IT ייעודיים. טכנולוגיית הפלטנט של Nosto משלבת אלגוריתמים ואמצעים לניתוח בסיסי נתונים גדולים על מנת לחזות בצורה הקרובה ביותר והטובה ביותר את המוצרים המתאימים ביותר עבור לקוחות חנות מג'נטו, על מנת להציע להם לרכוש אותם.
 

הנהלת חשבונות

תוסף Connect Xero מאפשר לבעלי חנויות מג'נטו מקוונות להתחבר למערכת Xero - תוכנת הנהלת חשבונות בענן. התוסף מייצא את נתוני חנות מג'נטו (הזמנות, פריטים, נתוני לקוח) למערכת Xero - דבר המייעל את עבודת הנהלת החשבונות של בעלי חנות מג'נטו ומפנה עבורם זמן לעיסוק בשיווק ומכירות. 
 

ניהול חנות מג'נטו מול מערכת ERP

תוסף מג'נטו 2 בשם NetSuite SmartConnector אשר נותן בידי בעלי חנות מג'נטו את האפשרות לשלב את העוצמה של חנות מג'נטו עם המשרד האחורי NetSuite ERP. קישור זה מאפשר לבעלי חנות מג'נטו לנהל בצורה נכונה ויעילה יותר את לקוחות החנות, מלאי פריטי החנות, סטטוס ההזמנות מהחנות, ביטולי הזמנות ועוד. מפתחי התוסף מציינים כי הטמעת התוסף בחנות מג'נטו והגדרתו, אינם דורשים משאבי IT או תמיכת IT. כמו כן, ניתן לחבר מספר חנויות מג'נטו למערכת NetSuite ERP.
 

איתור חנות פיזית

באמצעות תוסף מג'נטו זה יכולים בעלי חנות מג'נטו אשר בבעלותם גם חנות פיזית, לקשר בין החנות המקוונת לבין החנות הפיזית על ידי מתן אפשרות למשתמשי החנות המקוונת למצוא במהירות את החנות הפיזית הקרובה אליהם ביותר, במידה והם מעוניינים לבצע בה את הרכישה במקום בחנות מג'נטו המקוונת. איתור החנות הפיזית מתבצע באמצעות מפת גוגל אשר תציג גם מידע אודות החנות: שעות פתיחה וביקורות.