חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - ספטמבר 2017

להלן תוספים מומלצים לאתרי מסחר מג'נטו 2 כפי שפורסמו באתר ההורדות הרשמי של מג'נטו לחודש ספטמבר 2017.
 

Bronto Connector

פלטפורמת השיווק של Bronto היא פלטפורמת אוטומציה שיווקית המבוססת על ענן לצורך שיווק בדוא"ל. עם מנוע אוטומציה מתקדם ופתרונות מעשיים לחנות מג'נטו, מסעות פרסום, קמפיינים של אחרי רכישה - Bronto היא ללא ספק אמצעי פרסום רב עוצמה לאתרי מג'נטו. Bronto עבור אתרי מג'נטו מאפשר לבעלי האתר לייבא בצורה חלקה מידע מרכישות קודמות של חברי האתר אל פלטפורמת השיווק של Bronto - כולל היסטוריית הזמנות מלאה ופרטים על המוצרים הספציפיים שנרכשו - כך שבעלי האתר יכולים ליצור מסעות פרסום ממוקדים במיוחד בדוא"ל ומסעות פרסום חוצי-ערוצים בקנה מידה נרחב. פלטפורמת Bronto מצויידת בסטטיסטיקות רבות ובאפשרות שליחת תזכורות למשתמשים "שנטשו" את עגלת הקניות שלהם, המלצות על מוצרים ושימוש בקופונים לקידום מכירות.
 

ביקורות על מוצרים - Product Reviews

תוסף מג'נטו 2 לביקורות על מוצרים מספק את היכולת להוסיף ביקורות מוצר לכל דף באתר מג'נטו, לא רק בדפי מוצרים. הפונקציונליות של התוסף היא פשוטה אך רבת עוצמה ומאפשרת להוסיף קטעי סקירה לדפי הצגת מוצרים בודדים ודפי קטגוריות. התוסף מאפשר להוסיף סעיף סקירה על מוצר כולל רשימות ביקורות ישירות מפאנל ניהול מג'נטו וכן, לרשות משתמשי אתר מג'נטו עומד טופס ביקורת כך שהם יכולים לשלוח ביקורות אודות מוצר מכל מקום באתר, ללא צורך להגיע לדף של מוצר ספציפי.
.

קידום מכירות בעגלת קניות

תוסף Special Promotions לאתרי מג'נטו 2 מאפשר יצירת מבצעים בלעדיים בולטים באתרי מג'נטו 2. השיטה היא על ידי יצירת כללים למחיר עגלת קניות, מוסיפים הגבלות / התניות לצורך הגדרת ביצוע פעולות. תוסף זה מאפשר יצירה של 22 פעולות הנחה אשר ללא ספק מסייעים להגדיל את עגלת הקניות של לקוחות האתר: מסעות פרסום על בסיס הזול / יקר ביותר מוצרים, אחוזי הנחה, הנחות קבועות העוזרות לזכות בהערכה מצד לקוחות האתר, עסקאות מורכבות כמו "קנה 3 מוצרים מקטגוריה X וקבל את המוצר היקר ביותר ב- 50% הנחה", או "קבל הנחה קבועה עבור כל סכום קניה מוגדר מראש בקנייה מקטגוריית מוצרים מסויימת".