חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - מרץ 2018

להלן רשימת תוספים מומלצים לאתרי מסחר מג'נטו 2 אשר פורסמו באתר ההורדות הרשמי של מג'נטו, לחודש מרץ 2018.
 

מכירת מוצרים ברשת האינטרנט – מג'נטו היא הפלטפורמה הטובה ביותר לשם כך. להלן מספר הרחבות מג'נטו מומלצות אשר מטרתן לסייע בהגדלת המכירות ברשת: החל ממערכות קופה, קופונים למנויים, עד לתוספי הנהלת חשבונות המסייעים במעקב אחר מכירות.

Point of Sale  - POS  של Ebizmarts Corp הינו יישום iOS iPad המאפשר מכירה של מוצרי מג'נטו בחנויות קמעונאיות של בעלי אתר המג'נטו. דקות לאחר ההתקנה, כל מוצרי מג'נטו, המחירים, הלקוחות, קופונים, הזמנות והחזרות – יוצגו ביישומון iOS iPad . ניתן לבצע תשלום יזום, לשלב תשלום במזומן, לסרוק ברקוד ועוד. חווית קנייה ומכירה משופרת גם על ידי יצירת הזמנות חנות בלתי מקוונות ושיפור השימוש במשרד האחורי. היישומון מאפשר מעקב אחר המוצרים על פני כל הפלטפורמה בזמן אמת, יוצר תצוגה יעילה של תנועת הלקוחות לצורך שיפור האינטראקציה איתם ובאופן כללי, עוזר בשיפור הנוכחות של בעלי אתרי מג'נטו בשוק באמצעות שיווק יעיל יותר.

Coupon Link מבית Web Solutions NYC - מודול קישור קופונים המאפשר לבעלי חנות מג'נטו ליצור קישורים לכתובות דפים באתר – כתובות דפים אשר מקבלות אוטומטית קוד קופון לשימוש הלקוח בעגלת הקניות שלו/שלה. מודול יעיל מאד עברו קמפיינים של שיווק ממוקד בדוא"ל, פוסטים בבלוגים, פרסום ברשתות חברתיות ושיווק על ידי שותפים. המודול מאפשר הגדרה של דרישות ייחודיות ואופציונליות להפעלת הקופון. הגדרות אלו מתבצעות בפאנל ניהול מג'נטו ואינן גלויות ללקוח הקצה. ניתן להפיץ מספר בלתי מוגבל של קישורים ייחודיים ללקוחות מג'נטו ואף ניתן להשתמש במודול קישור הקופונים גם עבור "שתף עם חבר", כאשר הקישור מוגדר לשימוש רב.

mPower Subscription Solution  - פתרון mPower  של TechNWeb מ- PowerSync הוא פתרון ניהול המנויים המלא והגמיש ביותר עבור אתרי מג'נטו 2. החל מניהול עסקאות חוזרות, דרך היסטוריית תשלום, ניהול חיובים מותאמים אישית, עד הנחות מיוחדות. התוסף מתאים לאתרי מג'נטו בעלי מנויים חדשים לצורך גיוון תיק המוצרים וגם לאתרי מג'נטו בעלי מנויים וותיקים במטרה לשפר את הפעילות העסקית הקיימת.

Advanced Sample Orders  של חברת DCKAP Inc - תוסף הזמנה מתקדם שמטרתו לסייע ללקוחות לבצע הזמנות של דוגמאות לפני ביצוע רכישה גדולה. הרעיון נובע מכך שלקוחות יטו להעדיף לנסות מוצר דוגמא לפני הזמנה גדולה. בעלי אתר חנות מג'נטו יכולים לקבוע באמצעות תוסף זה הורדת מחיר לכמות, הגבלת מספר הדוגמאות וכדומה. התוסף גם מאפשר שימוש ככלי אנליטי אשר עשוי לסייע לבעלי האתר לקבל תובנות עיסקיות כגון המרת המכירה של הזמנות המדגם להזמנות גדולות.

Quickbooks Online  - כלי זה אשר פותח על ידי חברת Magenest, מאפשר לבעלי חנות מג'נטו לעקוב אחר כל העסיקאות, תזרים המזומנים, מלאי פריטים וכדומה – בכל מקום ובכל עת. התוסף לא רק מבצע פעולות חשבונאות, חיוב ותשלום, אלא גם מקל על בדיקות משימות חשבונאיות שוטפות והארגון הכספי של העסק המקוון. ההרחבה QuickBooks Online Integration  מאפשרת חיבור בין אתר מג'נטו עם חשבון QuickBooks ברשת וסנכרון אוטומטי של המידע ביניהם (לקוחות, מוצרים, מכירות, חשבוניות ונתונים נוספים).