חדשות מג'נטו

תוספי מג'נטו מומלצים - אפריל 2018

Marketplace של מג'נטו מציע מערך רחב מאד של הרחבות וערכות עבור בעלי אתרי מג'נטו: כ- 3000 הרחבות מ- 850 מפחתי מג'נטו. להלן הרחבות מג'נטו מומלצות לחודש אפריל 2018.
 
PowerReviews - עובד עם יותר מ -1,000 מותגים וקמעונאים בעולם, על מנת לספק שירות מבוסס ענן אשר אוסף ומציג דירוגים, סקירות, שאלות ותשובות ברשת האינטרנט. דירוגים וביקורות הינם בעלי משמעות גבוהה עבור לקוחות אתרי מסחר והוכח כי אלו מסייעים להגדיל את המכירות באתר. השירות כרוך ביצירת חשבון ותשלום עמלות. השותפות בין  PowerReviews לבין מג'נטו מאפשר ללקוחות אתרי מג'נטו מאפשרת איסוף מהיר והפצה של דירוגים וסקירות, שאלות ותשובות וסרטונים, באמצעות תצוגת סקירה גמישה הניתנת להתאמה אישית מלאה לאתר המסחר המקוון מג'נטו.
 
Cloudinary Image & Video Management - אין ספק כי תמונות וסרטונים מספרים סיפור, משכנעים ומניעים קונים פוטנציאליים באתרי מסחר מקוון. אך יחד עם זאת, הם יכולים להשפיע באופן משמעותי על זמני טעינת הדף ועל שיעורי ההמרות. Cloudinary מאפשר לבעלי אתרי מג'נטו לשפר את חוויית הקנייה ולשפר את הביצועים של חנות המסחר המקוונת על ידי אספקת תמונות וסרטונים משופרים וממוטבים עבור כל התקן, דפדפן ותעבורת אינטרנט. בין אם מדובר ביישום אפקטים עיצוביים או הפחתת משקל תמונות לצורך טעינה מהירה יותר של דפי אתר מג'נטו, Cloudinary מציעה למשתמשים בה מגוון רחב של מניפולציות באמצעות קונסולה מקוונת בעלת פקדים פשוטים וידידותיים למשתמש, באמצעותם ניתן לחתוך תמונה, לשנות את גודלה ובכלל - למטב תמונות וסרטונים על מנת להתאים לדרישות הצפייה של כל משתמש באתר. נדרש חשבון Cloudinary כדי להשתמש בתוסף, ההרשמה חינם וקיימות תוכניות שימוש חינמיות בעלות גבולות שימוש די נדיבים. ניתן כמובן לשדרג לתוכנית המתאימה בהתאם לצרכי בעלי אתר מג'נטו.
 
Smart One Step Checkout מבית Aheadworks - ביצוע תשלום בצעד חכם אחד מאפשרת לבעלי חנויות מסחר מג'נטו לשמור את דף הקופה של לקוחות החנות המקוונת עד שהלקוח מחליט לבצע את הרכישה. ללא ספק, מקטין במידה ניכרת את שיעור הנטישה ומגדיל את המכירות. תוסף מג'נטו זה גם מציג לבעלי האתר שני דוחות ביצועי קופה: דוחות קופה שננטשו - סקירה כולל של הקנייה, הפריטים שננטשו וההכנסה האבודה. דוח התנהגות הקופה - שיעור ההשלמה שת תהליך הרכישה ובאילו נקודות נוטים הלקוחות לנטוש את תהליך הקנייה. בעלי אתר מג'נטו יכולים באופן זה לצבור נתוני שימוש בקופה ולבצע התאמות נדרשות על מנת לשפר את חווית הרכישה של לקוחות החנות ולהגדיל את שיעור ההמרה של המוצרים באתר. עבור לקוחות חנות מג'נטו, כלי זה מאפשר להם להתחבר לעגלה שלהם, לערוך פריטים, להפעיל קופונים וכרטיסי מתנה ישירות מדף התשלום.
 
Order Reminder פיתוח של Magewares - תוסף התזכורת של Magewares לחנויות מג'נטו מאפשר לבעלי האתר להגדיר כללים לאופן ההגעה ללקוחות קיימים אשר לא ביצוע רכישה באתר. ניתן להגדיר את מרווחי הזמן, תזכורות ותמריצים ללקוחות באמצעות קופונים ומבצעים. התוסף שולח דוא"ל ללקוחות שלא ביצוע הזמנה במשך זמן רב ומעודד אותם לבצע רכישה חדשה באתר החנות המקוונת.
 
Instagram Widget Advanced של חברת WeltPixel - השפעת של הרשתות החברתיות גדולה כל כך עד שהיא מהווה מרכיב ניכר במכירות של אתרי מסחר מקוונים. הרחבה זו מקשרת את חנות מג'נטו 2 עם אינסטגרם באופן בו ניתן להוסיף מוצרים חדשים על צילום תמונות של מוצר והוספת תג מיוחד של אינסטגרם. התוסף מאפשר הגדרות אישיות כגון צבע רקע, מספר התמונות שרוצים להציג בכל שורה ואת המספר המירבי של התמונות המוצגות. ניתן לסדר ולמיין את התמונות, לבחור ברזולוציה של התמונות וכן, ניתן להציג תמונות המבוססות על המיקום הגיאוגרפי של המשתמש.