אחסון אתרים מומלץ מג'נטו

אחסון אתרים מומלץ מג'נטוJetmag אחסון אתרי מג'נטו מתמחים משנת 2006 באחסון אתרים (הוסטינג) ובפרט באחסון אתרי מג'נטו. במאמר זה נציג בפניכם תחילה המלצות לבחירת ספק אחסון אתרי מג'נטו ולאחר מכן, את מאפייני אחסון מג'נטו בחברת Jetmag.
 
כיצד אם כן, מוצאים אחסון אתרים מומלץ למג'נטו? ראשית, נתחיל בכך שאחסון אתר מג'נטו מחייב שרת אחסון לינוקס, היות ומג'נטו פועלת על בסיס PHP ובסיס נתונים MySQL. יתר על כן, במידה וקהל היעד של אתר המג'נטו שלכם נמצא בישראל, מומלץ לבחור בחברה המספקת אחסון מג'נטו בשרתי אינטרנט בישראל. חברות הוסטינג המספקות תשתית זו, נבדלות בעיקר בעלות אחסון אתר מג'נטו, אך יש לציין כי קיימים פרמטרים נוספים המבחינים בין חברות אחסון אתרי מג'נטו ופרמטרים אלו, הם אשר יבססו עבורכם את ההחלטה בדבר אחסון אתר המג'נטו שלכם.
 
ההמלצה שלנו, עבור משתמשי מג'נטו בכל רמה, היא לבחור חברת אחסון אתרים המספקת מערכת cPanel לניהול אחסון האתר או האתרים. מערכת cPanel היא הידידותית ביותר עבור מנהלי אתרים ומאפשרת ניהול של קבצי האתר, עריכת קבצים על גבי השרת, ניהול ועריכה של בסיס הנתונים, סאב-דומיינים, חשבונות דוא"ל, חשבונות FTP, גירסאות PHP וכן, מאפיינים נוספים אשר מקלים על שגרת העבודה של מנהלי אתרים בכלל ומנהלי אתרי מג'נטו בפרט. מערכת cPanel מאפשרת גישה לבסיס הנתונים באמצעות PHPmyAdmin אשר מהווה חלק אינטגרלי של cPanel. עצם העובדה שניתן להישאר באותה מערכת ניהול האחסון על מנת לגשת לבסיס הנתונים של אתר מג'נטו ולחזור לאותה מערכת ניהול בתום ביצוע הפעולות בבסיס הנתונים - מהווה המלצה משמעותית לבחירה בחברת אחסון אתרים המספקת את cPanel כממשק ניהול האחסון. היבט נוסף של אחסון מג'נטו, הוא ביכולת שלכם לשנות ולהגדיר את גירסת ה-PHP של מערך אחסון האתר. ל-PHP בגירסה 7 קיימת השפעה רבה על מהירות הטעינה של מג'נטו, כך שמערך אחסון אתרים המאפשר לכם לשנות את גירסת ה- PHP כך שתתאים לגירסת המג'נטו שלכם, מהווה שיקול מומלץ לבחירה בו.
 
מה לגבי גיבוי אתר מג'נטו? ללא ספק, נושא גיבוי מערך אחסון האתר הינו אחד הגורמים שוברי השיויון בבחירת חברת אחסון אתרים. תארו לעצמכם שמסיבה כלשהי קרס אתר המג'נטו שלכם, או בסיס הנתונים שלו ועליכם לשחזר את האתר מהר ככל האפשר על מנת להחזירו לפעילות, בייחוד כאשר מדובר באתר מסחר שכל זמן שהוא אינו זמין - הדבר עלול להתבטא בהפסדים כספיים. חברת אחסון מג'נטו חייבת לתת בידי לקוחותיה את האפשרות לשחזר אתר מג'נטו בשני מישורים: א) שחזור יומי, שבועי חודשי. ב) שחזור קבצים, שחזור בסיס נתונים, שחזור מלא. חברת אחסון מג'נטו אשר עומדת בתנאי זה - היא חברת אחסון מומלצת למג'נטו.
 
אחד המדדים המשפיעים ביותר על ההמלצה לבחירת חברת אחסון מג'נטו: שירות לקוחות ותמיכה טכנית. לא כל חברת אחסון אתרים חייבת להכיר כל CMS על מנת לאפשר אחסון מג'נטו, אך חברת אחסון אתרים אשר תהיה מסוגלת לתת בידיכם שירות לקוחות איכותי, בזמינות גבוהה וברמה מקצועית גבוהה הכוללת גם טיפול בתקלות מג'נטו - היא חברת אחסון אתרים מומלצת.
 

Jetmag - אחסון אתרים מומלץ למג'נטו

להלן מאפייני אחסון מג'נטו בחברת Jetmag:
 
  1. אחסון מג'נטו בישראל.
  2. ללא הגבלת תעבורה!
  3. מערכת ניהול אחסון cPanel.
  4. אפשרות ניהול גירסאות PHP בתוך ממשק cPanel.
  5. גישה לניהול בסיס הנתונים של מג'נטו על ידי PHPmyAdmin ישירות מתוך cPanel.
  6. ממשק ניהול גיבויים מובנה לתוך cPanel: גיבוי יומי, שבועי וחודשי המאפשר שחזור קבצים בודדים, שחזור תיקיות, שחזור מלא של כל החשבון, שחזור בסיס הנתונים, שחזור חשבונות דוא"ל, שחזור Cron Jobs.
  7. שירות לקוחות זמין ומקצועי בטלפון וגם במערכת ניהול קריאות שירות. תמיכה טכנית לניהול השרת וטיפול בתקלות מג'נטו.
  8. מערך אבטחת שרת האחסון הכולל ניטור 24/7 של פעילות העלולה לגרום נזק לאתר.
  9. מערכת CloudLinux המונעת מאתרים החורגים בניצול משאבי שרת האחסון (זיכרון, מעבד) גרימת נזק לאתרים אחרים המאוחסנים באותו שרת שיתופי.
  10. שימוש ב- Auto SSL להצפנת המידע המועבר בין אתר מג'נטו לגולשים בו.
 
יחד עם מאפייני אחסון מג'נטו לעיל, נציין כי הוותק של Jetmag באחסון אתרים הינו עובדה משמעותית מאד לבעלי אתר מג'נטו היות והוא מהווה בסיס איתן להבנת הצרכים של מג'נטו והבנת הדרכים והאמצעים הטכנולוגיים למקסם עבור בעלי אתרי מג'נטו את שביעות רצונם מהאתר שהם מנהלים.